Bu yazıya oy verin :
[Toplam: 10 Ortalama: 3]

Alın Germe Ameliyatı

Alın germe ameliyatı için, alın bölgesinde kırışıklık giderme ve dolguyla kaybedilemeyecek kadar fazla alın bölgesi kırışıklıkları olan kişiler adaydırlar.

alın germe

Alın germe ameliyatı, yüz germe ameliyatının basamaklarından bir tanesidir. Alın bölgesinde kırışıklık giderme ve dolguyla kaybedilemeyecek kadar fazla alın bölgesi kırışıklıkları olan kişiler bu ameliyat için adaydırlar.

Alın kırışıklıklarının tedavisinde en temel yöntem kırışıklık giderme olsa da, yaşlanma ile beraber ve genetik zemin alın bölgesinde oldukça derin kırışıklıklara sebep olur. Alın kırışıklıkları tedavisinin en kalıcı yolu alın germe ameliyatıdırAlın bölgesindeki kırışıklıklar ve sarkmalar zamanla kaşların da seviyesinin düşmesine ve görme alanını etkilemeye başlar. Bu sebeple germe ameliyatı bazı hastalar için aynı zamanda sağlık için de gereklidir.

Alın Germe Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Alın germe ameliyatının temel amacı alın kırışıklıklarının tedavisi ve seviyesi düşen kaşları yukarı kaldırmaktır. Alın germe ameliyatında saçlı derinin içinden kesiler yapılarak sarkıklığa sebep olan dokular temizlenir fazla cilt dokusu çıkartılır.

alın germe

Alın Germe Ameliyatının Avantajları

Alın germe ile sadece alın kırışıklıkları tedavi edilmekle kalmaz. Aynı zamanda hafif üst göz kapağı sarkıklığı da düzelmiş ve kaşlar da bir miktar yukarı kaldırılmış olur.

Alın germe ameliyatından sonra izler saçlı deri içinde kalır ve hiçbir şekilde dışarıdan bakıldığında belli olmaz.

Alın Germe Ameliyatı Sonrası İyileşme Süreci

Alın germe sonrası alın bölgesindeki kırışıklıklarınızın tamamı yok olur. Ameliyattan sonra ilk 10 gün ödeminiz olur ve alın bölgesinde gerginlik hissedebilirsiniz. 10 gün sonra bu şikayetler azalarak kaybolur.

Alın germe ameliyatından sonra normale hayata dönüş süreniz 1,2 gündür. Yaptığınız işe göre de çalışma hayatına dönüş süreniz 4-10 gün arasında değişmektedir.

Sağlığınız ve güzelliğiniz için doğru sayfadasınız. Aşağıdaki formu doldurun, size en kısa sürede ulaşacağım. WhatsApp'tan da benimle direkt olarak iletişime geçebilirsiniz.
gorkem-caliskan-whatsapp0532 570 25 18

Sağlığınız ve güzelliğiniz için doğru sayfadasınız. Aşağıdaki formu doldurun, size en kısa sürede ulaşacağım. Ayrıca aşağıdaki WhatsApp ikonuna tıklayarak benimle WhatsApp'tan direkt konuşma başlatabilirsiniz.
gorkem-caliskan-whatsapp0532 570 25 18

Yazan : Op. Dr. Görkem Çalışkan
Tarih : 23/11/2017
Kategori : Yüz Estetiği

2018-12-11T11:50:51+00:00

15 Yorumlar

 1. Hakan demir Cumartesi Haziran 9th, 2018 at 00:33 - Cevapla

  Bu alın germe ameliyatı ne kadara patlar

 2. Muhammet Ali Bayrak Cumartesi Ağustos 25th, 2018 at 19:08 - Cevapla

  Alın germe fiyatını öğrenebilirmiyim

 3. Sezin BOZKURT Perşembe Eylül 27th, 2018 at 14:19 - Cevapla

  Alin germe goz kapagi estetigi ucretii nedir?

 4. Sezin BOZKURT Perşembe Eylül 27th, 2018 at 14:20 - Cevapla

  Alin germe goz kapagi estetigi ucretii nedir?

 5. Gül arıcan Cumartesi Kasım 10th, 2018 at 19:28 - Cevapla

  Göz kapağı ameliyatıni kaça yapıyorsunuz ön muayene ücreti alıyor musunuz…..,

 6. Ceyhun ozsaylan Pazar Kasım 18th, 2018 at 20:13 - Cevapla

  Alın germe estetik fiyatı ne kadar ?

 7. ERKAN Korkmaz Pazar Ocak 6th, 2019 at 23:22 - Cevapla

  Merhaba Adı. ERKAN .
  Watsapdan da size yazdım yaşım 46 . Ama genelde 55yada 60 gösterdiğimi söylüyorlar. Oysa ben kendimi yaşımda hissediyorum. goruntum dışarıdan insanların yorumu sayesinde bana sıkıcı gelmeye başladı alnım krisik ve göz kenarlarım kırışık bu durumun düzelme ihtimali varmıdır ve tahmini maliyeti ne kadar olur bilgi verirseniz sevinir duruma göre desteğinize ihtiyacım olacaktır. Iyi çalışmalar

 8. Tijen Başargan Çarşamba Ocak 23rd, 2019 at 13:36 - Cevapla

  Merhaba Görkem alın germe ücreti ne kadar
  Teşekkürler

Yorum ve Sorularınızı Buraya Yazabilirsiniz

- Kişisel bilgileriniz yayınlanmayacaktır.
- Yıldızlı (*) alanlar zorunludur.